Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Bosphorus Boat Show - Kara

Bosphorus Boat Show - Kara

Sektörün en büyük STK larından biri olan Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği YATED’in bir kuruluşu olan YATED Fuarcılık A.Ş. ‘Kendi Fuar Markası’ olan BOSPHORUS BOAT SHOW Kara ve Deniz fuarları için ED Fuarcılık ile 2022-2025 yıllarını kapsayan Stratejik İşbirliği Sözleşmesi imzalamıştır.

BOSPHORUS BOAT SHOW Kara 2024 Fuarımızı 17-24 Şubat 2024 tarihlerinde İstanbul’un en büyük Fuar alanı olan İFM İstanbul Fuar Merkezinin 1,2,3,4,5,6,7 ve 8. salonlarında organize edilecektir. Fuarımız 8 salon’da brüt 85.000 m2, net 40.000 metrekarede katılım ile gerçekleştirilecektir.

Derneğimizin Fuar şirketi YATED Fuarcılık ile ED Fuarcılık işbirliğinde gerçekleştirilecek olan BOSPHORUS BOAT SHOW - Kara’ya İFM’nin 8 salonunda Motoryat, Yelkenli, Catamaran, Sürat Tekneleri, Bot, Spor Bot, Tekne Motoru, Tekne Ekipman ve Aksesuarları, Deniz Motosikleti, Deniz Oyuncakları, Dalış Malzemeler, Balıkçılık Malzemeleri, Marinalar, Leasing ve Sigorta Kuruluşları, Bankalar vs katılım sağlayacaklardır.

middle-banner image

ZİYARETÇİ MERKEZİ

Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği YATED’ in fuar markası olan BOSPHORUS BOAT SHOW 2024 Kara Fuarı İFM İstanbul Fuar Merkezinin 1,2,3,4,5,6,7 ve 8. salonunda 17-24 Şubat 2024 tarihlerinde YATED Fuarcılık ve ED Fuarcılık tarafından düzenlenecektir.

BOSPHORUS BOAT SHOW, Kara ve Deniz fuarları ile sektörün değişmeyen adresi olacaktır.

8 gün sürecek olan fuarda, Motor yatlar, Yelkenli tekneler, Katamaranlar, Spor botlar, Sürat tekneleri, Botlar, Tekne Motorları, Tekne ekipman ve aksesuarlar, Deniz motosikleti, Deniz oyuncakları, Sektörün önde gelen Leasing ve Sigorta firmaları, Bankalar, Marinalar, Tekne tekstili, Tekne elektroniği ve daha birçok ürün bu fuarda sergilenmek üzere yerlerini alacaktır.

Her zevke ve ihtiyaca uygun yerli tekne marka / modelleri ve dünya markaları bu fuarda görücüye çıkacaktır.

BOSPHORUS BOAT SHOW Kara, 1500’ den fazla marka ve yüzlerce tekne 65.000’ den fazla yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapacaktır. BOSPHORUS BOAT SHOW Kara Fuarı, sektörün lider markalarını, her ihtiyaca ve zevke uygun tekneyi bir araya getiren, ekipman ve aksesuar çeşitleri olarak zengin çeşitliliği ile ziyaretçiye aradığını bulmasını sağlayan yepyeni bir bakış açısı ile organize edilecek olan fuardır.

Yıllarca edinilen tecrübe ve İFM İstanbul Fuar Merkezi lokasyonunun ulaşım kolaylığı ziyaretçinin rahatlıkla fuara gelmesini ve aradığı her şeyi bulmasını sağlayacaktır. Belirlenecek ulaşımın noktalarından sağlanacak olan transfer hizmeti ziyaretçilerin daha kolaylıkla fuar alanına ulaşmasını sağlayacaktır. Kısa bir süre içerisinde tüm detayları paylaşılacak olan BOSPHORUS BOAT SHOW Kara fuarında katılımcı olarak yer alıp tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz. Tabii ki dernek üyelerinin katılımı özel dernek üye fiyatları ile olacaktır.

Ayrıca Fuarımızda toplantılar, sunumlar, özel showlar, sohbetler, paneller, sergiler, yarışmalar da yapılacak ve dolu dolu etkinlik programı olacaktır.

İyi tanıtım ve pazarlama programı ile yüz binlerce ziyaretçiye ulaşacak olan BOSPHORUS BOAT SHOW Kara, katılımcılarımızı doğru ziyaretçi ile buluşturacaktır.
 

KATILIMCI PROFİLİ

 • Tekne (Motoryat, Yelkenli, Catamaran, Spor Boat, Megayat, Sürat Teknesi)
 • Bot
 • Tekne Motoru 
 • Tekne ekipman ve aksesuarları
 • Deniz motosikleti
 • Deniz oyuncakları
 • Dalış malzemeleri
 • Balıkçılık malzemeleri
 • Leasing ve sigorta kuruluşları
 • Bankalar
 • Marinalar
 • Kara - deniz araçları ve  ekipmanları

FUAR KÜNYESİ

Fuar Alan                            : İFM İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy

Fuar Tarihi                          : 17 - 24 Şubat 2024

Katılımcı Firma Adedi       : 250 + 

Katılımcı Tekne Adedi      : 200 + 

Marka Adedi                      : 1500 +

Fuar Alanı m2                    : 85.000 m2 ​

Ziyaretçi Adedi                 : 65.000

NEDEN KATILMALISINIZ

Bosphorus Boat Show Kara, sektörün lider markalarını ve her ihtiyaca, zevke uygun tekneyi bir araya getiren, ekipman ve aksesuar çeşitleri olarak zengin çeşitliliği ile ziyaretçiye aradığını bulmasını sağlayan yepyeni bir bakış açısı ile organize edilecek olan fuardır. Sektörün tüm temsilcilerinin katılımcı olarak bir araya geleceği Bosphorus Boat Show Kara fuarından ziyaretçi mutlu bir şekilde ayrılacaktır.
Yıllarca edinilen tecrübe ve İFM İstanbul Fuar Merkezi lokasyonunun ulaşım kolaylığı, ziyaretçiye dopdolu fuarları sunacak.
İstanbul’un Avrupa Yakasının merkezine yakın ve Anadolu yakası için de kolay ulaşımın noktası olan Yeşilköy İFM İstanbul Fuar Merkezi Bosphorus Boat Show Kara fuarı ile ‘BOAT SHOW MERKEZİ’ olmaya hazırlanıyor. Bu süreçte en başından itibaren yer alan katılımcı firmalar fuarın tüm avantajlardan faydalanabilecekler. Dernek üyeleri ise özel Dernek Üye Listesi ile katılım sağlayacaklardır.
Bosphorus Boat Show Kara fuarını desteyecek olan Bakanlıklar, Belediyeler, Üniversiteler, Stklar ve Sponsorlar fuarın çok daha etkili olmasını sağlayacaktır.

KATILIM KOŞULLARI

Siz değerli katılımcılarımızın fuar katılımı kararı için gerekli bilgileri temin edebileceğiniz kitapçığa kolayca ulaşabilirsiniz.
You can easily access the booklet, where you can provide the information required for our valued participants' decision to attend the fair.

YERLEŞİM PLANI

Not : Yerleşim Planının daha büyük halini cihazınıza indirmek için lütfen görsele tıklayınız.

FUAR ALANI / ULAŞIM / SAATLER

Günler/Saatler Sabah 10:00 / Akşam 19:00
Adres Yeşilköy Istanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul
Kroki