Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Bosphorus Boat Show - Deniz

Bosphorus Boat Show - Deniz

2007 senesinden bugüne kadar sektörün sahiplendiği fuar olan BOAT SHOW fuarlarını sektör temsilcisi olarak destekleyen ve çok büyük katkı sağlayan, sektörün en büyük STK larından biri olan Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği YATED kuruluşu olan YATED Fuarcılık A.Ş. ‘Kendi Fuar Markası’ olan ‘BOSPHORUS BOAT SHOW Deniz’ ve ‘BOSPHORUS BOAT SHOW Kara’ Fuarları için ED Fuarcılık ile 2022-2025 yıllarını kapsayan Stratejik İşbirliği Sözleşmesi imzalamıştır.

Bugüne kadar Türkiye’nin yapılmış en büyük Deniz Boat Show Fuarı olma özelliğine sahip Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı 21-29 Ekim 2023 tarihlerinde Marintek İstanbul Cityport’ta gerçekleştirilmiştir.

2023 yılının ilk Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı ise 21-29 Ekim 2023 tarihlerinde Marintürk Istanbul Cıty Port Pendik’te ED Fuarcılık Organizasyonu ve YATED Fuarcılık Desteğinde yapılacaktır.

Derneğimizin Fuar şirketi YATED Fuarcılık ile ED Fuarcılık işbirliğinde 21-29 Kasım 2023 tarihlerinde Marinturk İstanbul City Port 'da gerçekleştirilecek olan 'Bosphorus Boat Show' Fuarına Motoryat, Yelkenli, Catamaran, Megayat, Sürat Tekneleri, Bot, Spor Bot, Motor Tekne Ekipman ve Aksesuarları, Deniz Motosikleti, Deniz Oyuncakları, Dalış Malzemeler, Balıkçılık Malzemeleri, Leasing ve Sigorta Kuruluşları vs; Tekne ile, Loca Standı ile, Konik Çadır ile ve Boş Alan ile katılım sağlayabileceklerdir.

middle-banner image

ZİYARETÇİ MERKEZİ

Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı 21-29 Ekim 2023 tarihinde MarinTurk İstanbul City Port’ ta YATED Fuarcılık ve ED Fuarcılık tarafından düzenlenecektir.

Fuar, yeniden Pendik’ te yapılmaya başlanacak ve uzun yıllar boyunca sektörün değişmeyen adresi olacaktır.

9 gün sürecek olan fuarda, Mega yatlar, Motor yatlar, Yelkenli tekneler, Katamaranlar, Spor botlar, Sürat tekneleri, Botlar, Tekne Motorları, Tekne ekipman ve aksesuarlar, Deniz motosikleti, Deniz oyuncakları, Sektörün önde gelen Leasing ve Sigorta firmaları, Tekne tekstili, Tekne elektroniği ve daha birçok ürün bu fuarda sergilenmek üzere yerlerini alacaktır.

Her zevke ve ihtiyaca uygun yerli tekne marka / modelleri ve dünya markaları bu fuarda görücüye çıkacaktır. Bosphorus Boat Show Deniz, 500’ den fazla marka ve yüzlerce tekne 45.000’ den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapacaktır. Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı, sektörün lider markalarını, her ihtiyaca ve zevke uygun tekneyi bir araya getiren, ekipman ve aksesuar çeşitleri olarak zengin çeşitliliği ile ziyaretçiye aradığını bulmasını sağlayan yepyeni bir bakış açısı ile organize edilecek olan fuardır.

Yıllarca edinilen tecrübe ve Pendik marinanın lokasyonunun kolaylığı ziyaretçiyi alıştığı eski dopdolu fuarları yeniden sunacak. İstanbul’un Anadolu Yakasının merkezine yakın ve Avrupa – Anadolu için kolay ulaşımın noktası olan Pendik hem katılımcı hem ziyaretçi için yeniden Boat Show’ un merkezi olmaya hazırlanıyor. Bu süreçte en başından itibaren yer alıp tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.

İyi tanıtım ve pazarlama programı ile yüz binlerce ziyaretçiye ulaşacak olan Bosphorus Boat Show Deniz, katılımcılarımızı doğru ziyaretçi ile buluşturacaktır.

 

KATILIMCI PROFİLİ & MERKEZİ

  • Tekne (Motoryat, Yelkenli, Catamaran, Spor Boat, Megayat, Sürat Teknesi)
  • Bot
  • Tekne Motoru 
  • Tekne ekipman ve aksesuarları
  • Deniz motosikleti
  • Deniz oyuncakları
  • Dalış malzemeleri
  • Balıkçılık malzemeleri
  • Leasing ve sigorta kuruluşları
  • Kara - deniz araçları ve  ekipmanları

 

 

Not : Etiketleri orjinal boyutlarında bilgisayarınıza indirmek için seçtiğiniz etiketin üzerine tıklayınız.

 

 

1. Etiket Düz
2. Etiket 5x5
3. Etiket 8,5x4
4. Etiket 8,5x4

FUAR KÜNYESİ

 

Fuar Alanı : MARINTURK İstanbul City Port, Pendik
Tarih : 21-29 Ekim 2023
Ziyaretçi Saatleri : 11:00 – 18:00
Beklenen Ziyaretçi : 50.000 +
Katılımcı Firma Adedi : 150 +
Sergilenecek Tekne Adedi : 400 +
Sergilenecek Marka Adedi : 500 +
Sergilenecek Ürünler : Tekne (Motoryat, Yelkenli, Catamaran, Spor Boat, Megayat, Sürat Teknesi) Bot, Motor Tekne ekipman ve aksesuarları, deniz bisikleti, deniz oyuncakları Dalış malzemeleri Balıkçılık malzemeleri, Leasing ve sigorta kuruluşları Kara - deniz araçları ve ekipmanlar.

 

NEDEN KATILMALISINIZ

Bosphorus Boat Show Deniz, sektörün lider markalarını ve her ihtiyaca, zevke uygun tekneyi bir araya getiren, ekipman ve aksesuar çeşitleri olarak zengin çeşitliliği ile ziyaretçiye aradığını bulmasını sağlayan yepyeni bir bakış açısı ile organize edilecek olan fuardır.

Yıllarca edinilen tecrübe ve MarinTurk İstanbul City Port' un lokasyonunun kolaylığı, ziyaretçiye alıştığı eski dopdolu fuarları yeniden sunacak.

İstanbul’un Anadolu Yakasının merkezine yakın ve Avrupa – Anadolu için kolay ulaşımın noktası olan Pendik hem katılımcı hem ziyaretçi için Boat Show’ un merkezi olmaya hazırlanıyor. Bu süreçte en başından itibaren yer alıp tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.

KATILIM KOŞULLARI

Siz değerli katılımcılarımızın fuar katılımı kararı için gerekli bilgileri temin edebileceğiniz kitapçığa kolayca ulaşabilirsiniz.
You can easily access the booklet, where you can provide the information required for our valued participants' decision to attend the fair.

YERLEŞİM PLANI VE KATILIMCI LİSTESİ

Not : Yerleşim Planının daha büyük halini cihazınıza indirmek için kütfen görsele tıklayınız.

 

Not : Fuar Katılımcı Listesine aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.


 

FUAR ALANI / ULAŞIM / SAATLER

Günler/Saatler Sabah 11:00 / Akşam 18:00
Adres Batı, Sahil Bulvarı, No:9 D:1, 34890 Pendik/İstanbul
Kroki