Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılından bu yana sektördeki en büyük STK'lardan biri olan Yat ve Tekne Endüstrisi, dünya çapında 40 ülkede kurulmuş, dünyanın en büyük ve en değerli 300'e yakın üyesiyle Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi olan ICOMIA'nın tam üyesidir. DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜN mihenk taşlarından bu yana, YATED Fuarı, 2020 yılı Nisan ayında 'kendi fuarını yap' projesi kapsamında Genel Kurul'da çıkacak kararla ve Nisan 2020'de kurulmuştur.

Bu kapsamda Yated Fuarcılık A.Ş. TOBB'da gerekli tüm bürokratik işlemleri çıkacak ve başvuruları tamamlamış ve ayrıca Fuar Yetki Belgesi sahibi olmuştur.

YATED adına Fair Marker tescilli olan Yated Fuarcılık A.Ş., 'Bosphorus Boat Show' adı altında İstanbul ve diğer illerde kara ve deniz dahil olmak üzere fuar organizasyonlarına ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Deniz araçları, Ekipman ve Aksesuarları, Marinalar, Bosphorus Boat Show gösterilerinde, Sektörle ilgili STK ve sanayi medyası katılacak ve deniz severlerin ziyaretine açılacak.

Yıllardır sektör temsilcisi olarak katıldığı ve desteklediği, üyelerinin haklarını savunan ve başarılı organizasyonların bir parçası olmaktan gurur duyan YATED-Yat ve Tekne Sanayicileri Derneği, sektör hak ve menfaatlerini ön plana çıkaracak. 2022 yılında başlayan başarılı ve etkili fuarlar ile hedefine ulaşan YATED FUARCILIK A.Ş., Bosphorus Boat Show adı altında çıkacak performans sergilemeyi hedeflemektedir.

 

YATED Fuarcılık A.Ş. ED Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen "Bosphorus Boat Show/Deniz" fuarlarına Stratejik Ortak olacaktır. 2023 yılından itibaren "Bosphorus Boat Show/Kara" fuarları tamamen YATED Fuarcılık A.Ş. ED Fair Stratejik Ortağı tarafından organize edilecek ve görev yapacaktır.